Hierarchia w turkusie – zapraszamy na turkusowe spotkanie

Jak to jest z tą hierarchią w turkusie? Jeśli chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki, przyjdź na turkusowe spotkanie współorganizowane przez Pomorski Związek Pracodawców Lewiatan, PKS Gdańsk-Oliwa SA i Agencję Rozwoju Pomorza. Będzie to ostatnie w 2019 roku wydarzenie pod hasłem „Wzrost wartości firmy i zaangażowania pracowników – turkusowa organizacja szansą na sukces.

Spotkanie odbędzie się 27 listopada br. w Centrum Hevelianum w Gdańsku, przy ulicy Gradowej 6. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godzinach 10:00 – 15:00, do sali Haxo Centrum Konferencyjnego w Wozowni Artyleryjskiej.

Podczas spotkania prelegenci i goście wspólnie zastanowią się nad rolą dyrektora w turkusowej firmie i poszukają odpowiedzi na pytania:  Czy dyrektorzy są potrzebni? Kto rządzi w turkusowej firmie? Kto ponosi odpowiedzialność za decyzje?

Agenda wydarzenia prezentuje się następująco:

9.45-10.00 Rejestracja, kawa na powitanie,

10.00 – 11.30 Tomasz Dzida – Wystąpienie, mini warsztat i dyskusja – Manifest spoco jako odejście od hierarchii ale z zachowaniem odpowiedzialności.

11.30-11.45 Przerwa kawowa.

11.45 – 13.15 Matylda Stasiuk, Mariusz Cyzio – Wprowadzanie zmian i nowe role w hierarchii. Dyskusja po wystąpieniu.

13.15-14.00 Przerwa kawowa

14.00 – 15.00 Marek Wzorek – Praktyka i międzynarodowe doświadczenia w aspekcie zmiany roli dyrektora w turkusie.

15.00 – 15.30 dyskusja, podsumowanie z udziałem gości oraz praktyków obecnych na spotkaniu.

Na spotkanie obowiązują zapisy. Chęć udziału w spotkaniu organizatorzy proszą zgłaszać pod adresem: a.kopera@pks-sa.com do dnia 20.11.2019. Serdecznie zapraszamy!

109 komentarzy do “Hierarchia w turkusie – zapraszamy na turkusowe spotkanie

 1. Anja Hutcheson Odpowiedz

  Hi!

  I came across with turkusorg.pl and thought you may be interested in our services.

  After 19 Years Of Making Diet Products, We’ve Finally Created The Best. Lose Weight Faster with the new 3 in 1 formula. Why are you waiting on the body of your dreams? – Worldwide shipping, 100% Satisfaction Guaranteed! Thousands of satisfied customers.

  Order now and obtain an enormous discount and free samples. Don’t waste your time – Make the smart choice right now and discover your new body.

  ORDER NOW! https://pharmil.com/order-orlistat-online-en.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.