Turkusowe spotkanie w Olivia Business Centre już w najbliższy wtorek

Zastanawiasz się, skąd czerpać wiedzę o turkusowej organizacji? Jeśli mieszkasz w Trójmieście lub okolicy i zarządzanie przedsiębiorstwem to Twój chleb powszedni, warto wybrać się na turkusowe spotkania. Jedno z nich odbędzie się już w najbliższy wtorek w Olivia Business Centre. Będzie to drugie spotkanie z cyklu „Wzrost wartości firmy i zaangażowania pracowników – turkusowa organizacja szansą na sukces.”.

Jest to wspólna inicjatywa Pomorskiego Związku Pracodawców Lewiatan, Agencji Rozwoju Pomorza oraz PKS Gdańsk-Oliwa SA – pierwszej turkusowej firmy w branży logistycznej. To okazja dla właścicieli i osób zarządzających firmami do poznania krok po kroku koncepcji turkusowego zarządzania oraz wymiany turkusowych doświadczeń.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 18 czerwca w godzinach 11-14.30, w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w Olivia Business Centre, przy al. Grunwaldzkiej 472 D. Wszystkich chętnych zapraszamy do sali konferencyjnej ARP na dwunastym piętrze w Budynku Olivia Six.

Podczas spotkania odbędzie się kilka prelekcji oraz panel dyskusyjny. Oto szczegółowy harmonogram wydarzenia:

10.45-11.00: Rejestracja.

11.00 – 11.05: Otwarcie.

11.05 – 11.20: Wartości w Turkusie, co to jest i dlaczego są tak ważne – A. Lazarowicz firma WINS z Wrocławia.

11.20 – 11.50: Case study– WINS z Wrocławia, prezentują E. Lazarowicz, B. Lazarowicz, A. Lazarowicz

11.50 – 12.20: dyskusja ogólna po prezentacji, pytania do gości

12.20 – 12.40: W turkusie – Wartości i praca zespołowa w zespole finansów i księgowości, prezentuje Katarzyna Hamryszczak PKS Gdańsk – Oliwa S.A

12.40 – 13.10 dyskusja ogólna po prezentacji, pytania do prezntacji.

13.10 – 14.10 Panel dyskusyjny – uczestnicy Rafał Olszewski, Przemysław Karczewski, Zbigniew Hamanowicz, A. Lazarowicz, B. Lazarowicz, E. Lazarowicz  – (panel ma formę pytań z sali do panelistów, rolą moderatora jest wskazywanie kolejności zadawania pytań według kolejności zgłoszeń z Sali)

14.10 – 14.30: Podsumowanie i networking.

Na spotkanie obowiązują zapisy. Chęć udziału w spotkaniu organizatorzy proszą zgłaszać pod adresem: marketing@pks-sa.com. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *