Turkusowa organizacja w PKS Gdańsk-Oliwa SA

Chcesz dowiedzieć się, na czym polega turkusowa organizacja i czym różni się od tradycyjnej, hierarchicznej? Najlepiej uczyć się na przykładach. Mamy dla Was krótki film, którym podzielili się z nami pracownicy PKS Gdańsk-Oliwa SA – pierwszej w Polsce firmy z branży TSL, która wprowadziła turkusowy model zarządzania.

Turkusowa organizacja w PKS Gdańsk-Oliwa SA

Gdańskie przedsiębiorstwo funkcjonuje w nowej formule już od czternastu miesięcy, stopniowo wdrażając turkusowe praktyki w codziennym funkcjonowaniu firmy. Skąd wziął się pomysł na zmianę zarządzania? Jak wygląda rzeczywistość w turkusie? Jak czują się pracownicy? Co na ten temat myśli prezes? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w poniższym filmie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o turkusowej organizacji, zajrzyj także tutaj:

Spotkania zespołowe w turkusowej organizacji

Struktury organizacji turkusu

Porównanie turkusowej organizacji i struktury hierarchicznej

Zakładanie turkusowej organizacji krok po kroku

Turkusowe organizacje w Polsce

 

1 myśl na temat “Turkusowa organizacja w PKS Gdańsk-Oliwa SA

  1. Mini Odpowiedz

    To połączenie kilku już znanych od wielu lat modeli. Praktycy zarządzania mają dosyć jednoznaczne zdanie na ten temat. Filmik jest może ciekawy, ale kompletnie nic z niego nie wynika, a jak ktoś zna firmę to wie, że hm… Większośc PL firm nie jest na to gotowa mentalnie i najpierw musi przejść przez inne modele. Aby przejść do tego ww. najpierw trzeba osiągnąć bardzo wysoki poziom zorganizowania firmy, a pracownicy muszą pracować od wielu lat i mieć stałe umowy – taki drobiazg. To naprawdę żadna rewolucja. Najpierw niech Polacy naucza się zarządzać i zmienią mentality, bo szastanie pojęciami bez zrozumienia nic nie wniesie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *